^ Na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


ZSP Poniszowice

Witamy serdecznie na Naszej zimowej stronie internetowej :)

>

Odwiedziło nas:

1950461
dziś
wczoraj
w tygodniu
w poprzednim tygodniu
w miesiącu
w poprzednim miesiącu
od początku
3246
1601
13159
1925442
28289
51476
1950461

Twoje IP: 54.146.250.192
Server Time: 2018-02-17 23:26:54

Gościmy:

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zobaczyć:

Rok2007_08

Trójbój lekkoatletyczny  
Redaktor: Janusz Lipka   
10.06.2008.

Kolejny sukces Naszych Uczniów i Uczennic!!!

W Gminnych Igrzyskach Sportowych Gminy Rudziniec w TRóJBOJU LEKKOATLETYCZNYM klas 4,  zdecydowane zwycięstwo w kategorii chłopców i dziewcząt zdobyli uczniowie Naszej Szkoły. Puchary za zdobycie Mistrza Gminy oraz złote medale, drużynowo oraz indywidualnie, z rąk Wójta Gminy odebrali:

Dziewczeta:

 
  • Justyna Macioszek - Indywidualna Mistrzyni Gminy Rudziniec 
  • żaneta Szołtysik - Brązowa medalistka Gminy Rudziniec
  • Agnieszka Szołtysik - 4 miejsce w turnieju
  • Julia Klich - 5 miejsce w turnieju
  • Angelika Wołosz - 6 miejsce w turnieju
  • Angelika Szołtysik - 8 miejsce w turnieju
  •  

Chłopcy:

 
  • Dawid Wyżgoł - Indywidualny Mistrz Gminy Rudziniec
  • Paweł Tim - Wicemistrz Gminy Rudziniec
  • Mateusz Bieniek - 4 miejsce w turnieju
  • Kamil Materla - 7 miejsce w turnieju
  • Mateusz Gabor 9 miejsce w turnieju
  • Bogdan Szołtysek - 10 miejsce w turnieju

 

***  G R A T U L U J E M Y  *** 

Brązowe medalistki Regionu Gliwickiego  
Autor: nauczyciel WF   
05.03.2008.

Kolejny sukces Naszych uczennic!!!

Image

Drużyna dziewcząt po zwyciestwie w turnieju Gminnym,  wzorowo zagrała w rozgrywkach tenisa stołowego

Rejonu Gliwickiego zdobywając

    trzecie medalowe miejsce!!!

W rozgrywkach walczyły nie tylko z mistrzyniami Gmin naszego powiatu ale również z

mistrzami szkół miejskich z Gliwic, Pyskowic, Knurowa itd.  Przegrały tylko z dziewczętami ze Stanicy i Gliiwc.

Image
                                                GRATULACJE!!! 

 Indywidualnie w Regionie Gliwickim:

Iwona Tim - 5  miejsce

Alicja Rychlik - 8 miejsce

Angelika Pierończyk - 13 miejsce 

tenis stołowy dz  
Redaktor: Janusz Lipka   
05.02.2008.

Image

Dziewczęta z Naszej Szkoły

MISTRZAMI GMINY RUDZINIEC w TENISIE STOłOWYM

 Indywidualnie:

 
  • Alicja Rychlik - 2 miejsce
  • Iwona Tim - 3 miejsce
  • Angelika Pierończyk - 4 miejsce

G R A T U L U J E M Y !!!
Biegi przełajowe dziewcząt  
Redaktor: Janusz Lipka   
04.10.2007.
Image

W gminnych zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych Gminy Rudziniec dziewcząt uczniowie Naszej szkoły zdobyli brązowy medal .

Reprezentację tworzyły:

  1. Paulina Czaja klasa 5
  2. Andżelika Pierończyk klasa 6
  3. Barbara Wolany klasa 5
  4. Sara Błaszak klasa 5
  5. Zaneta  Szołtysik klasa 4
  6. Justyna Macioszek klasa 4
Tenis stołowy chł  
Autor: nauczyciel WF   
31.01.2008.

ImageReprezentacja chłopców Naszej Szkoły

w składzie:

  • Robert Mróz
  • Marian Hylla
  • Tomasz Kucharski
  • rez. Denis Kuriata 

zdobyła drużynowy tytuł

WICEMISTRZA GMINY RUDZINIEC

w TENISIE STOłOWYM!!!

Indywidualnie wysokie miejsca uzyskali:

 Robert Mróz - 4 miejsce

Tomasz Kuriata - 5 miejsce

GRATULUJEMY KOLEJNEGO SUKCESU NASZYM UCZNIOM !!!

 
Biegi Przełajowe chłopców  
Redaktor: Janusz Lipka   
04.10.2007.
Image

W gminnych zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych Gminy Rudziniec uczniowie Naszej szkoły zdobyli tytuł wicemistrza przegrywając kilkanaście metrów na dystansie 6000 m (6 x 1000m) z uczniami ze szkoły w Rudnie.

Reprezentację tworzyli:

  1. Denis Kuriata klasa 5
  2. Tomasz Kuriata klasa 5
  3. Marek Skoczylas klasa 5
  4. Sebastian Pierończyk klasa 5
  5. Paweł Tim klasa 4
  6. Kamil Materla klasa 4
  7. Mateusz Gabor klasa 4 (rez) 
Mistrzowie Gminy w Piłce Nożnej  
Redaktor: Janusz Lipka   
16.10.2007.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Poniszowicach zdobyli tytuł

MISTRZA GMINY RUDZINIEC w PIłCE NOżNEJ 5-cio OSOBOWEJ

Wszystkie wygrane mecze w turnieju dały im złote medale, puchar oraz 2 piłki Adidas! 


Drużyna w składzie: Kamil Jaros (kl6), Sebastian Pierończyk (kl5)(bramkarz), Denis Kuriata (kl5), Kamil Materla (kl6),Tomasz Kucharski (kl5), Kamil Materla (kl4), Mateusz Gabor (kl4),  Marek Skoczylas (kl5), Marian Hylla (kl6)

GRATULACJE!!! i powodzenia na zawodach szczebla powiatowego (Gliwickiego )

Copyright © 2018 SP Poniszowice Rights Reserved.