Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Rok2008_09

Lekkoatletyka
Redaktor: Janusz Lipka
26.04.2009.

23 kwietnia 2009r. odbyły się Mistrzostwa Gminy Rudziniec w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM. Nasza reprezentacja wywalczyła SREBRNE medale. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy po dobrej sportowej walce, uzyskali wysokie wyniki  zasłużenie zdobywając tytuł WICEMISTRZA GMINY.

Drużyna dziewcząt:

Wolany Barbara, Macioszek Justyna, Czaja Paulina, Szołtysik Agnieszka, Szołtysik Żaneta, Szołtysik Angelika

Drużyna chłopców:

Kuriata Denis, Tim Paweł, Wyżgoł Dawid, Pierończyk Sebastian, Kucharski Tomasz, Materla Kamil

Turniej powiatowy w siatkówce chł
11.03.2009.

Na turnieju półfinałowym szczebla powiatowego w mini siatkówce chłopców nasza reprezentacja wzbudziła sensacje swoimi umiejętnościami i walecznością. Chłopcy łatwo pokonali drużynę ze Świbia a po wyrównanym meczu przegrali z reprezentacją gospodarzy SP Paczyna. Ostatecznie w turnieju zajęli 2 miejsce.

GRATULUJEMY!

Zawody Gminne w siatkówce
05.03.2009.

No i znów Nasi uczniowie odnieśli kolejny sukces!!!

Tym razem w Turnieju Siatkówki Szkół Podstawowych Gminy Rudziniec, po ciężkich meczach,wykazali się skutecznością, walecznością oraz mądrą grą na bardzo dobrym poziomie zdobywając kolejny tytuł Mistrza Gminy. Z rąk Wójta Gminy Krzysztofa Obrzuta odebrali złote medale, puchar oraz dyplom i będą reprezentowali naszą gminę na turnieju szczebla powiatowego.

Image

Reprezentacja w składzie: (stoją od lewej)  Tim Paweł (kl.5), Dawid Wyżgoł (kl.5), Mateusz Gabor (kl.5),Damian Żyłka (kl.6 rez.)

(klęczą od lewej) Marek Skoczylas (kl.6), Bogdan Szołtysek (kl.5), Sebastian Pierończyk (kl.6), Denis Kuriata (kl.6), Kamil Materla (kl.5), Łukasz Sztyrc (kl.6)

04.12.2008.

Nasze dziewczęta MISTRZYNIAMI GMINY RUDZINIEC w piłce ręcznej.

W dniu 04.12.2008r. odbyły się zawody szkół podstawowych gminy Rudziniec w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja Naszej szkoły zdobywając pierwsze miejsce, zdobyły tytuł MISTRZA GMINY i będą reprezentować Naszą szkołę oraz gminę na zawodach rejonowych.  Z rąk Wójta Gminy Rudziniec odebrały puchar, dyplom oraz złote medale. Radości i zadowolenia nie było końca...

Image

Gratulujemy kolejnego sukcesu i czekamy na sukces drużyny chłopców na zawodach gminnych 11.12.2008r.

Image

Kolejne miejsca w turnieju zajęły reprezentacje dziewcząt ze  szkół w:

II miejsce - SP Pławniowice
III miejsce - SP Rudno
    IV miejsce - SP Rudziniec

Reprezentacja dziewcząt w towarzystwie Wójta Gminy Rudziniec - Krzysztofa Obrzut

Szkołę reprezentowały: Paulina Czaja (najlepsza zawodniczka turnieju), Barbara Wolany, Urszula Stypa, Aneta Stolorz, Justyna Macioszek, Wanessa Plichta, Nicola Szołtysik, Żaneta Szołtysik.