Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Rok2009_10

Trójbój LA
Redaktor: Janusz Lipka
10.05.2010.

Uczniowie klasy czwartej wzorując się na swoich starszych kolegach i koleżankach, nie chcąc być gorszymi od nich wykazali się dużymi umiejętnościami i walecznością w Mistrzostwach Gminy Rudziniec w TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM. Zarówno drużyna chłopców jak i dziewcząt wywalczyła tytuł MISTRZA GMINY zdobywając zdecydowanie (z przewaga ponad 100 pkt) pierwsze miejsce w zawodach.

Indywidualnie: Weronika Klich  zdobyła pierwsze miejsce i tytuł MISTRZA GMINY a Michał Koc tytuł WICEMISTRZA

Dziewczęta: Klich Weronika, Kurzynoga Karolina, Golombek Natalia, Bytomska Agata, Sklorz Anna, Kołcan Paulina.

Chłopcy: Koc Michał, Kucharski Kamil, Wolany Damian, Luboisz Dawid, Broncel Denis, Lindner Grzegorz.

GRATULUJEMY!

lekkoatletyka
28.04.2010.
Rewelacyjne otwarcie sezonu wiosennego przez naszych uczniów!!!

28 kwietnia otwarto sezon wiosna 2010` Mistrzostwami Gminy Rudziniec w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM.
Nasi uczniowie są nie do pokonania! Na zawodach pokazali wysokie umiejętności sportowe oraz wielkie zaangażowanie i wolę walki. Wyniki które osiągnęli zdeklasowały inne zespoły. Różnica punktowa pomiędzy naszymi drużynami a drugim miejscem wynosiła około 200pkt!!!..:)

Drużyna dziewcząt w składzie:
Justyna Macioszek - MISTRZYNI GMINY RUDZINIEC
Wanessa Plichta - WICEMISTRZYNI GMINY RUDZINIEC
Angelika Wołosz, Żaneta Szołtysik , Agnieszka Szołtysik, Angelika Szołtysik
WYWALCZYŁY DRUŻYNOWO I MIEJSCE i tytuł MISTRZA GMINY!!!
Reprezentować będą naszą gminę na zawodach powiatowych.

Drużyna chłopców  w składzie:
Paweł Tim - MISTRZ GMINY RUDZINIEC
Mateusz Bieniek - WICEMISTRZ GMINY RUDZINIEC
Kamil Materla - Brązowy medalista GMINY RUDZINIEC
Mateusz Gabor, Dawid Wyżgoł, Daniel Koc
WYWALCZYLI DRUŻYNOWO I MIEJSCE i tytuł MISTRZA GMINY!!!

GRATULACJE!!!
Mini siatkówka
12.02.2010.

Kolejny tytuł MISTRZA :) tym razem WICEMISTRZA!

W kolejnych gminnych rozgrywkach sportowych w MINI SIATKÓWCE chłopców nasza reprezentacja po rewelacyjnej grze (zdaniem wielu specjalistów byli najlepszą drużyną rozgrywek) pokonała wszystkie zespoły ulegając jedynie  2:1 (25:23, 15:25 a w tajbreku 17:15) reprezentacji SP Rudno. Trzeba nadmienić że NASI CHŁOPCY grali dzień wcześniej turniej powiatowy w piłkę ręczną a pozostali rywale byli wypoczęci.

DUŻE BRAWA i DUŻE GRATULACJE!

Piłka ręczna dziewcząt
30.11.2009.

Kolejny sukces Naszych uczniów!!!

W tym roku jeszcze nie przegraliśmy! Kolejne zawody o Mistrzostwo Gminy Rudziniec  zakończyły się kolejnym mistrzowskim tytułem.Dziewczęta po bardzo dobrej grze odebrały z  rąk wójta Gminy Rudziniec mgr Krzysztofa Obrzuta puchar, złote medale oraz dyplom za

I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt.

Drużyna w składzie: Justyna Macioszek , Joanna Kandziora (bramkarz), Wanessa Plichta, Nicola Szołtysik, Wioletta Skoczylas, Żaneta Szołtysik, Angelika Wołosz, Katarzyna Gemula (rez) pokonały wysoko drużyny z Pławniowic (6:0), Rudzińca (3:0), Kleszczowa (3:1), Bojszowa (5:1)

Image

GRATULUJEMY SUKCESU!!!

Turniej powiatowy w piłce ręcznej
11.02.2010.

11 lutego 2010 roku w Żernicy odbył się turniej piłki ręcznej szczebla powiatowego. Nasi uczniowie reprezentowali naszą gminę zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Na wyróżnienie zasługuje determinacja, waleczność i bardzo dobra gra drużyny chłopców. Po trudnych meczach gdzie przeciwnik przeważał tężyzną fizyczną, wywalczyli wyniki remisowe co w ostateczności dało im tytuł:

WICEMISTRZA POWIATU GLIWICKIEGO!

Dziewczęta po bardzo słabej grze zajęły 3 miejsce w turnieju.