Piłka nożna 5 osobowa

Odwiedziło nas:

3094635
dziś
wczoraj
w tygodniu
w poprzednim tygodniu
w miesiącu
w poprzednim miesiącu
od początku
291
1984
2275
3077261
60188
112325
3094635

Twoje IP: 3.85.214.0
Server Time: 2019-10-21 03:02:24

Gościmy:

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zobaczyć:

Piłka nożna 5 osobowa

Piłka nożna 5 osobowa  
Redaktor: Janusz Lipka   
03.06.2011.

 

Image
Już po raz czwarty  z kolei nasi uczniowie wywalczyli tytuł MISTRZA GMINY RUDZINIEC w PIŁCE NOŻNEJ 5 osobowej. Sześć reprezentacji szkół podstawowych z naszej gminy walczyło o zwycięstwo w każdym meczu. Wszyscy wiedzieli że przy systemie   "każdy z każdym  " mogą decydować nie tylko punkty ale również bramki zarówno strzelone jak i stracone. Nasza drużyna wygrała zdecydowanie wszystkie mecze strzelając 20 bramek tracąc tylko jedną ( ale to był wypadek przy pracy...) Po prostu byliśmy najlepsi. Gratulacje dla wszystkich chłopców. Rewelacyjna gra   "piłką  ." Szybkości rozegrania akcji oraz dokładności podań i strzałów na bramkę, mogła by uczyć się nasza reprezentacja Polski. Gratulacje, dyplom oraz puchar odebraliśmy z rąk Wójta Gminy Rudziniec Krzysztofa Obrzuta.

Nasza reprezentacja w składzie:

Denis Broncel, Michał Koc, Damian Wolany, Grzegorz Lindner,  Dawid Luboisz (bramkarz),

Marcel Materla, Szymon Szymroszczyk, Krzysztof Suchan

GRATULUJEMY!!!

i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach szczebla powiatowego.

 zobacz zdjęcia z turnieju w FOTOGALERII

Wyniki turnieju: 

Poniszowice - Rudziniec  4 : 1

Poniszowice - Pławniowice  3 : 0

Poniszowice -  Kleszczów  2 : 0

Poniszowice -  Bojszów  7 : 0

Poniszowice -  Rudno  4 : 0

 

Nasza reprezentacja w składzie:

Denis Broncel, Michał Koc, Damian Wolany, Grzegorz Lindner,  Dawid Luboisz (bramkarz),

Marcel Materla, Szymon Szymroszczyk, Krzysztof Suchan