Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej

WAKACJE :)


WAKACJE!!! to taki czas który uczniowie podczas roku szkolnego kochają NAJBARDZIEJ (no może jeszcze przerwy i ferie). My nauczyciele oświadczmy że od 27czerwca nie musicie chodzić do szkoły przez całe DWA MIESIĄCE!!! (z góry za podziękowania DZIĘKUJEMY) i życzymy: UPALNYCH, WYMARZONYCH WAKACJI. Radosnego i beztroskiego wypoczynku! ale... nie zapominajcie o zdrowiu i bezpieczeństwie!!! (i wracajcie zdrowo we wrześniu) ADMINISTRATOR

Get Adobe Flash player

Odwiedziło nas:

1633996
dziś
wczoraj
w tygodniu
w poprzednim tygodniu
w miesiącu
w poprzednim miesiącu
od początku
364
1921
9282
1611311
51053
62932
1633996

Twoje IP: 54.198.244.0
Server Time: 2017-07-28 04:38:40

Gościmy:

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zobaczyć:

ang119 maja 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Poniszowicach odbył się Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej: „Let’s sing” zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu pod patronatem Wójta Gminy Rudziniec. Patronat honorowy: Śląskie Kuratorium Oświaty - Delegatura w Gliwicach.

W konkursie udział wzięli soliści i zespoły wokalne. Uczestnikami byli wychowankowie przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych w kategoriach wiekowych klas 1-3 i 4-6 oraz uczniowie gimnazjum.

ang2Uczestnicy z ZSP w Poniszowicach odnieśli znaczące sukcesy podczas festiwalu.

Oddział Przedszkolny w ZSP w Poniszowicach reprezentowały Magdalena Woszek, Julia Rekus, Laura Luboisz i Marlena Samczak. Uczestniczki wystąpiły z piosenką: "If you're happy and you know it” z repertuaru dziecięcego i zdobyły I miejsce.

II miejsce zajęły Maja Czyżowicz, Karolina Spałek i Wiktoria Wachholz z przedszkola w Poniszowicach w ZSP w Poniszowicach. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę: "Colours".

ang3W kategorii wiekowej klas 1-3 zespół wokalny z klasy 3, reprezentowany przez Nikolę Piechuta, Izabellę Flak i Annę Ciślik zajął II miejsce. Dziewczyny zaśpiewały piosenkę z repertuaru dziecięcego: "I have a pet".

W kategorii wiekowej klas 4-6 zespół wokalny z klasy 4 wystąpił w piosence Abby: "Mamma Mia" i zajął III miejsce. Reprezentowały go: Patrycja Chydzińska, Martyna Kurzynoga i Kamila Szczepaniak.

Kaja Kargol z klasy 4 otrzymała dyplom za udział. Wystąpiła z piosenką Seleny Gomez: "Naturally".

Laureaci festiwalu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

Copyright © 2017 SP Poniszowice  Rights Reserved.