Gminny Dwujęzyczny Konkurs Recytatorski klas I – III

WAKACJE :)


WAKACJE!!! to taki czas który uczniowie podczas roku szkolnego kochają NAJBARDZIEJ (no może jeszcze przerwy i ferie). My nauczyciele oświadczmy że od 27czerwca nie musicie chodzić do szkoły przez całe DWA MIESIĄCE!!! (z góry za podziękowania DZIĘKUJEMY) i życzymy: UPALNYCH, WYMARZONYCH WAKACJI. Radosnego i beztroskiego wypoczynku! ale... nie zapominajcie o zdrowiu i bezpieczeństwie!!! (i wracajcie zdrowo we wrześniu) ADMINISTRATOR

Get Adobe Flash player

Odwiedziło nas:

1633994
dziś
wczoraj
w tygodniu
w poprzednim tygodniu
w miesiącu
w poprzednim miesiącu
od początku
362
1921
9280
1611311
51051
62932
1633994

Twoje IP: 54.198.244.0
Server Time: 2017-07-28 04:38:29

Gościmy:

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zobaczyć:

 

To już 17 raz  -  w naszej szkole spotykają się najmłodsi i zdecydowanie najlepsi  recytatorzy z gminy, aby na tle fantazyjnej scenerii wprowadzić nas w świat Poezji i Prozy polsko – niemieckiej. W Gminnym Dwujęzycznym Konkursie Recytatorskim klas    I – III pod patronatem Wójta Gminy, który odbył się 11 maja 2017 r. wzięło udział 14 recytatorów z 6 szkół. Odważni, niemal bez tremy – z ogromną pewnością siebie artyści reprezentowali przygotowane 2 utwory (poezja i proza).

 Po zmaganiach recytatorów Jury w składzie: p. Danuta Czok – przewodnicząca,  p. Czesława Styś – Kaźmierska,  p. Sabina Wiechoczek,  p. Barbara Walczak musiało się uporać z wyłonieniem laureatów. A nie było to łatwe zadanie! Lista laureatów uplasowała się następująco:

       I miejsce – Anna Tkocz   (SP Pławniowice)

     II miejsce  ex – Aniela Kurpierz   (SP Rudziniec)

     II miejsce ex – Marta Haba   (SP Chechło)

    III miejsce - Paulina Ziubrzycka   ( ZSP  Poniszowice)

Komisja wyłoniła również 2 wyróżnienia: Oliwia Jacek – ZSP w Poniszowicach i Klaudia Hluchnik – SP Pławniowice

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY

Po słodkim poczęstunku przewodnicząca Jury – p. Danuta Czok podsumowała przebieg konkursu udzielając cennych wskazówek na przyszłość niektórym recytatorom.

Uroczystego wręczenia nagród książkowych, dyplomów i upominków dokonał gość honorowy Wójt Gminy p. Krzysztof Obrzut.

 Bardzo dziękujemy ludziom wielkiego serca, dzięki którym możemy organizować  konkurs w takim wymiarze. Wspomogli nas: Urząd Gminy w Rudzińcu, Piekarnia MAX, P. Regina Iwan – Toszek, Apteka w Toszku – p. Grzybek, DFK – Poniszowice, Sklep spożywczy w Słupsku, Sklep spożywczy w Poniszowicach.

Wszyscy uczestnicy konkursu wracali do swoich szkół zadowoleni i z uśmiechem na twarzy, ponieważ każde dziecko otrzymało dyplom, książkę i drobny upominek. 

Copyright © 2017 SP Poniszowice  Rights Reserved.